Batteri til L4H91AW, 7.4V, 33Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 33Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp OL02XL 7.4V 33Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L4H91AW, 7.4V, 33Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 33Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp OL02XL 7.4V 33Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Hp Elite X2 1011 G1 Tablet
Hp Elite X2 1011 G1
Hp Elite x2 1011 G1
Hp Elite x2 1011 G1(J8W02AV)
Hp Elite x2 1011 G1(L0U13AA)
Hp Elite x2 1011 G1(L4H91AW)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G44EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G45EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G47EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G75EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G77EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L8D65UT)
Hp Elite x2 1011 G1(L8L94PA)
Hp Elite x2 1011 G1(M5T71PA)
Hp Elite x2 G1
Hp EliteBook X2 1011 G1
Hp L4H91AW
Hp L8L94PA
