Batteri til L29913-2C1, 11.55V, 60.9Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 60.9Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP SY03XL 11.55V 60.9Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L29913-2C1, 11.55V, 60.9Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 60.9Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP SY03XL 11.55V 60.9Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Chromebook 15-DE0000NB
HP Chromebook 15-DE0002NA
HP Chromebook 15-DE0003NA
HP Chromebook 15-DE0010NG
HP Chromebook 15-DE0010NR
HP Chromebook 15-DE0045CL
HP Chromebook 15-DE0300ND
HP Chromebook 15-DE0831CL
HP Chromebook X360 14-DA0001NA
HP Chromebook X360 14-DA0001NF
HP Chromebook X360 14 G1
HP Chromebook X360 14-DA
HP Chromebook X360 14-DA0011DX
HP Chromebook X360 14-DA0021NR
