Batteri til Hp Elite DRAGONFLY G4, 11.58V, 68.4Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 68.4Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp SS06XL 11.58V 68.4Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Hp Elite DRAGONFLY G4, 11.58V, 68.4Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 68.4Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp SS06XL 11.58V 68.4Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Hp Elite DRAGONFLY G4
Hp Elite DRAGONFLY G4(5Z549ES)
Hp Elite DRAGONFLY G4(5Z552ES)
Hp Elite DRAGONFLY G4(818N4EA)
Hp Elite DRAGONFLY G4(818N5EA)
Hp Elite DRAGONFLY G4(8A423EA)
Hp Elite DRAGONFLY G4(8A4H2EA)
Hp Elite DRAGONFLY G4(926V1EA)
Hp Elite DRAGONFLY G4(926V1ES)
Hp Elite DRAGONFLY G4(9M439AT)
Hp Dragonfly G4
Hp Dragonfly G4 818W2EA
Hp Dragonfly G4 819A0EA
Hp Dragonfly G4 81A52EA
Hp Dragonfly G4 81A65EA
Hp Dragonfly G4 840D5PA
Hp Dragonfly G4 840D7PA
Hp Dragonfly G4 85H82PA
Hp Dragonfly G4 86V38PA
Hp Dragonfly G4 86V43PA
Hp Dragonfly G4 86V47PA
Hp Dragonfly G4 8A3H3EA
