Batteri til HSTNN-I22C, 7.4V, 33Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 33Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp OL02XL 7.4V 33Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HSTNN-I22C, 7.4V, 33Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 33Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Hp OL02XL 7.4V 33Wh |
350 Kr 455Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Hp Elite X2 1011 G1 Tablet
Hp Elite X2 1011 G1
Hp Elite x2 1011 G1
Hp Elite x2 1011 G1(J8W02AV)
Hp Elite x2 1011 G1(L0U13AA)
Hp Elite x2 1011 G1(L4H91AW)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G44EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G45EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G47EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G75EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L5G77EA)
Hp Elite x2 1011 G1(L8D65UT)
Hp Elite x2 1011 G1(L8L94PA)
Hp Elite x2 1011 G1(M5T71PA)
Hp Elite x2 G1
Hp EliteBook X2 1011 G1
Hp L4H91AW
Hp L8L94PA
