Batteri til HP ZBook STUDIO G9 734Y9PA, 11.58V, 86Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 86Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP MN06XL 11.58V 86Wh |
462 Kr 600Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP ZBook STUDIO G9 734Y9PA, 11.58V, 86Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 86Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP MN06XL 11.58V 86Wh |
462 Kr 600Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
