Batteri til HP Spectre X2 12-C001NF, 7.7V, 41.58Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 41.58Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP AH04XL 7.7V 41.58Wh |
397 Kr 516Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP Spectre X2 12-C001NF, 7.7V, 41.58Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 41.58Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP AH04XL 7.7V 41.58Wh |
397 Kr 516Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Spectre X2 12-C000NF
HP Spectre X2 12-C001NF
HP Spectre X2 12-C003TU
HP Spectre X2 12-C005TU
HP Spectre X2 12-C007TU
HP Spectre X2 12-C008TU
HP Spectre X2 12-C009TU
HP Spectre X2 12-C013TU
HP Spectre X2 12-C021TU
HP Spectre X2 12-C023TU
HP Spectre x2 12 Detachable PC
HP Spectre x2 Detachable
HP Spectre x2 Detachable 12t
HP Spectre x2 Detachable 12
HP TPN-Q184
