Batteri til HP Spectre 13-H200ED X2 KEYBOARD BASE, 7.4V, 18Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 18Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP TP02XL 7.4V 18Wh |
590 Kr 767Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HP Spectre 13-H200ED X2 KEYBOARD BASE, 7.4V, 18Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 18Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP TP02XL 7.4V 18Wh |
590 Kr 767Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Spectre 13-h211nr X2 keyboard base
HP Spectre 13 X2 Pro PC KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H200ED X2 KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H200EE X2 KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H200EO X2 KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H200ES X2 KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H200SE X2 KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H210DX X2 KEYBOARD BASE
HP Spectre 13-H275EO X2 KEYBOARD BASE
HP Split 13-F010DX X2 KEYBOARD BASE
