Batteri til HP QK648AA, 14.8V, 2800mAh/41Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 2800mAh/41Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP HSTNN-DB0H 14.8V 2800mAh/41Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP QK648AA, 14.8V, 2800mAh/41Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 2800mAh/41Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP HSTNN-DB0H 14.8V 2800mAh/41Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
