Batteri til HP ProBook 645 G0, 10.8V, 4400mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CA06XL 10.8V 4400mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP ProBook 645 G0, 10.8V, 4400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CA06XL 10.8V 4400mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
