Batteri til HP Pavilion x2 12-b101ns, 7.6V, 33.36Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 33.36Wh |
| Gtin | 6845387357640 |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP GI02XL 7.6V 33.36Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til HP Pavilion x2 12-b101ns, 7.6V, 33.36Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 33.36Wh |
| Gtin | 6845387357640 |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP GI02XL 7.6V 33.36Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Pavilion X2 12-B000NC
HP Pavilion X2 12-B000NT
HP Pavilion X2 12-B000NX
HP Pavilion X2 12-B003NF
HP Pavilion X2 12-B012CA
HP Pavilion X2 12-B030NZ
HP Pavilion X2 12-B100NK
HP Pavilion X2 12-B101NT
HP Pavilion X2 12-B131NZ
HP Pavilion X2 12-B180NG
HP Pavilion X2 12-B096MS
HP Pavilion X2 12
HP Pavilion X2 12-B000
HP Pavilion X2 12-B010N
HP Pavilion x2 12-B100NA
HP Pavilion x2 12-b000ng
HP Pavilion x2 12-b030ng
HP Pavilion x2 12-b101ns
HP Pavillion x2 12-b020nr
