369Kr
479Kr
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 4200mAh/62Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP VI04 14.8V 4200mAh/62Wh |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 4200mAh/62Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP VI04 14.8V 4200mAh/62Wh |
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
