Batteri til HP Pavilion 11-S003TU, 7.6V, 37Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 37Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP PP02XL 7.6V 37Wh |
365 Kr 474Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP Pavilion 11-S003TU, 7.6V, 37Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 37Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP PP02XL 7.6V 37Wh |
365 Kr 474Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
