Batteri til HP Omen X2S 15-DG0017TX, 11.55V, 72.9Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 72.9Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP DX06XL 11.55V 72.9Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP Omen X2S 15-DG0017TX, 11.55V, 72.9Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 72.9Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP DX06XL 11.55V 72.9Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Omen 15-DG0003TX
HP Omen X 15-DG0003NS
HP Omen X 15-DG0005NL
HP Omen X 2S 15-DG0004NU
HP Omen X 2S 15-DG0005NQ
HP Omen X 2S 15-DG0008UR
HP Omen X 2S 15-DG0019NI
HP Omen X 2S 15-DG0027TX
HP Omen X 2S 15-DG0100NC
HP Omen X 2S 15-DG0950ND
HP Omen X 2S 15-DG0003NC
HP Omen X 2S 15-DG0075CL
HP Omen X2S 15
HP Omen X2S 15-DG0000NC
HP Omen X2S 15-DG0001NC
HP Omen X2S 15-DG0010NR
HP Omen X2S 15-DG0017TX
HP Omen X2S 15-DG0018TX
HP Omen X2S 15-DG0019TX
HP Omen X2S 15-DG0020TX
