Batteri til HP L32656-005, 11.55V, 45Wh/3750mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 45Wh/3750mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP RE03XL 11.55V 45Wh/3750mAh |
289 Kr 375Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP L32656-005, 11.55V, 45Wh/3750mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 45Wh/3750mAh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP RE03XL 11.55V 45Wh/3750mAh |
289 Kr 375Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP ProBook 455 G6
HP ProBook 430 G7
HP ProBook 440 G7
HP ProBook 445 G7
HP ProBook 430 G6
HP ProBook 440 G6
HP ProBook 445 G6
HP ProBook 445R G6
HP ProBook 450 G6
HP ProBook 455R G6
HP ZHAN 66 Pro 14 G2
HP ZHAN 66 Pro 15 G2
HP ZHAN 66 Pro 14 G3
HP ZHAN 66 Pro A 14 G3
HP ProBook 450 G7
HP ZHAN 66 Pro 13 G2
