Batteri til HP HSTNN-IBPW, 14.8V, 3120mAh/48Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 3120mAh/48Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP PW04XL 14.8V 3120mAh/48Wh |
519 Kr 674Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP HSTNN-IBPW, 14.8V, 3120mAh/48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 3120mAh/48Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP PW04XL 14.8V 3120mAh/48Wh |
519 Kr 674Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Spectre XT TouchSmart 15
HP Spectre XT TouchSmart 15-4000eg Ultrabook
HP Spectre XT TouchSmart 15-4001xx Ultrabook
HP Spectre XT TouchSmart 15-4000ew Ultrabook
HP Spectre XT TouchSmart 15-4010n
HP Spectre XT TouchSmart 15-4000e
HP Spectre XT TouchSmart 15-4101e
HP Spectre XT TouchSmart 15-4110e
HP Spectre XT TouchSmart 15t-4000
