Batteri til HP Envy Spectre XT Pro, 15.4V, 2950mAh/45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 2950mAh/45Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP HD04XL 15.4V 2950mAh/45Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HP Envy Spectre XT Pro, 15.4V, 2950mAh/45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 2950mAh/45Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP HD04XL 15.4V 2950mAh/45Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Envy Spectre 13-2021TU
HP Envy Spectre 13-2113TU
HP Envy Spectre 13-2120TU
HP Envy Spectre XT Pro
HP Envy Spectre XT 13-2000
HP Envy Spectre XT 2100
HP Envy Spectre XT 2200
HP Envy Spectre XT 13-2300
HP Spectre XT pro 13 b000
HP Spectre XT 13-2114TU
HP Envy Spectre XT 13-2050NR
HP Envy Spectre TU XT 13-2000eg
HP Envy Spectre TU XT 13-2021
