Batteri til HP Envy M7-U010DX, 11.55V, 61.6Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 61.6Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP SG03XL 11.55V 61.6Wh |
400 Kr 520Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP Envy M7-U010DX, 11.55V, 61.6Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 61.6Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP SG03XL 11.55V 61.6Wh |
400 Kr 520Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Envy 17T-U100 CTO
HP Envy 17T-U200 CTO
HP Envy 17-U110NR
HP Envy 17-U153NR
HP Envy 17-U163CL
HP Envy 17-U175NR
HP Envy 17-U220NR
HP Envy 17-U273CL
HP Envy 17-U275CL
HP Envy 17-U294CL
HP 17-U000
HP 17t-u000
HP ENVY 17T-U000
HP ENVY 17t-u000 CTO
HP ENVY Notebook 17t-u000 CTO
HP Envy 17-U011NR
HP Envy 17-U018CA
HP Envy 17-U108CA
HP Envy 17-U177CL
HP Envy 17-U193MS
HP Envy 17-U292CL
HP Envy 17-U296CL
HP Envy M7-U009DX
HP Envy M7-U010DX
HP Envy M7-U011DX
HP Envy M7-U105DX
HP Envy M7-U109DX
HP Envy M7U
HP M7-U000
HP W2K86UA
HP W2K88UA
HP W2K89UA
HP W2K91UA
HP W2K92UA
HP W2K93UA
HP W7D93UA
