Batteri til HP Envy 14-EB0002NV, 15.4V, 63.32Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 63.32Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP SC04XL 15.4V 63.32Wh |
440 Kr 572Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HP Envy 14-EB0002NV, 15.4V, 63.32Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 63.32Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP SC04XL 15.4V 63.32Wh |
440 Kr 572Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Envy 14-EB0002NIA
HP Envy 14-EB0002NV
HP Envy 14-EB0004NS
HP Envy 14-EB0004UR
HP Envy 14-EB0007UR
HP Envy 14-EB0020TX
HP Envy 14-EB0021TX
HP Envy 14-EB0171NW
HP Envy 14-EB0304NW
HP Envy 14-EB0376NG
HP Envy 14-EB0000NF
HP Envy 14-EB0006NJ
HP Envy 14-EB0008NP
HP Envy 14-EB0010CA
HP Envy 14-EB0010NR
HP Envy 14-EB0775NG
