Batteri til HP EliteBook 830 G9, 11.58V, 51.3Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 51.3Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP WP03XL 11.58V 51.3Wh |
432 Kr 561Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP EliteBook 830 G9, 11.58V, 51.3Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.58V |
| Kapasitet | 51.3Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP WP03XL 11.58V 51.3Wh |
432 Kr 561Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
