Batteri til HP Chromebook 11-V019WM, 7.7V, 43.7Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 43.7Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP DR02XL 7.7V 43.7Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP Chromebook 11-V019WM, 7.7V, 43.7Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 43.7Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP DR02XL 7.7V 43.7Wh |
387 Kr 503Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
