Batteri til GH82-28146A, 3.85V, 5000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BA536ABY |
195 Kr 253Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til GH82-28146A, 3.85V, 5000mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BA536ABY |
195 Kr 253Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung SM-A3360
Samsung SM-A336B/DSN
Samsung SM-A336E
Samsung SM-A336E/DS
Samsung SM-A336E/DSN
Samsung SM-A336N
Samsung SM-A5360
Samsung SM-A536A
Samsung SM-A536B/DS
Samsung SM-A536D
Samsung SM-A536E
Samsung SM-A536E/DS
Samsung SM-A536J
Samsung SM-A536N
Samsung SM-A536R4
Samsung SM-A536T
Samsung SM-A536U
Samsung SM-A536U1
Samsung SM-A536V
Samsung SM-A336F
Samsung Galaxy A33
Samsung Galaxy A53
Samsung Galaxy A33 5G
Samsung Galaxy A53 5G
