Batteri til Bosch PKS 18 LI Cordless, 18V, 3000mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 2607336039 18V 3000mAh |
439 Kr 570Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Bosch PKS 18 LI Cordless, 18V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 2607336039 18V 3000mAh |
439 Kr 570Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
999Kr
1 298Kr
Batteri til Bosch PKS 18 LI Cordless (18V, 5000mAh)
1 299Kr
1 688Kr
