Batteri til Bosch 2607335031, 7.2V, 2000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 2607335031 7.2V 2000mAh |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Bosch 2607335031, 7.2V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 2607335031 7.2V 2000mAh |
379 Kr 492Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

