Batteri til Bosch PKS 18 LI Cordless, 18V, 2500mAh
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 2607336039 18V 2500mAh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Bosch PKS 18 LI Cordless, 18V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 2607336039 18V 2500mAh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
999Kr
1 298Kr
Batteri til Bosch PKS 18 LI Cordless (18V, 5000mAh)
1 299Kr
1 688Kr
