Batteri til Xtar 16340 3.6V 850mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 850mAh |
| Merke | Batteri til 16340 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Xtar 16340 3.6V 850mAh |
115 Kr 149Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
