Batteri til Fenix ARB-L16-700UP 16340 3.6V 700mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 700mAh |
| Mål plugg | USB-C |
| Gtin | 6833220421725 |
| Merke | Batteri til 16340 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fenix ARB-L16-700UP 16340 3.6V 700mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Fenix ARB-L16-700UP er et oppladbart 16340 batteri med innebygget beskyttelseskrets med 700mAh kapasitet. Beskyttelseskretsen beskytter mot feil polaritet, overoppheting og overlading. Batteriet er innkapslet i stål for ekstra beskyttelse. Batteriet lades hurtig opp med mikro-USB port integrert i batteriet.
Designet for å virke med PD25, LD15R, E18R, E16, E15, og HM50R.
