Batteri til Fenix 16340 R123A ARB-L16-800UP 3.6V 800mAh TYPE-C
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 800mAh |
| Merke | Batteri til 16340 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fenix 16340 R123A ARB-L16-800UP 3.6V 800mAh TYPE-C |
147 Kr 191Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
