Batteri til LG 21700-M50 3.7V 4850mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 4850mAh |
| Merke | Batteri til 21700 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | LG 21700-M50 3.7V 4850mAh |
83 Kr 107Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
