Batteri til EVE INR21700-40PL 3.6V 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Gtin | 6857688902283 |
| Merke | Batteri til 21700 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EVE INR21700-40PL 3.6V 4000mAh |
98 Kr 127Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
