Batteri til FENIX ARB-L21-6000B 21700 USB-C 3.6V 6000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 6000mAh |
| Mål plugg | USB-C |
| Gtin | 6817233972039 |
| Merke | Batteri til 21700 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | FENIX ARB-L21-6000B 21700 USB-C 3.6V 6000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
NB: Dette batteriet er ikke nødvendigvis kompatibel med alle 21700-enheter. Sjekk kompatibilitetsoversikten under «Spesifikasjoner» på denne produktsiden.
Dette batteriet er IKKE kompatibelt med eldre ladere, inkludert Fenix ARE-A2, ARE-A4 og ARE-X1 2.0. Batteriet er kompatibelt med Fenix ARE-D1- og ARE-D2-laderne.
Med sin imponerende kapasitet på 6000 mAh og en maksimal output på 10 A er Fenix ARB-L21-6000B enkel å lade opp med den innebygde USB-C-porten.
Dette batteriet er også klart til å gi strøm til andre enheter som en praktisk powerbank. Hold deg oppdatert på gjenværende strømnivå takket være batterinivåindikatoren som er plassert rundt anodeknappen. Beskyttelseskretser forhindrer kortslutning, overlading og overoppheting, mens trykkavlastningsventiler sikrer ekstra sikkerhet.
