Batteri til Asus Q502LA, 15.2V, 4110mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 4110mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | B41N1341 15.2V 4110mAh |
295 Kr 383Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Asus Q502LA, 15.2V, 4110mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 4110mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | B41N1341 15.2V 4110mAh |
295 Kr 383Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
