Batteri til 917679-241, 7.7V, 47.3Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 47.3Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP GM02XL 7.7V 47.3Wh |
345 Kr 448Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 917679-241, 7.7V, 47.3Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 47.3Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP GM02XL 7.7V 47.3Wh |
345 Kr 448Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Chromebook 11A G6 EE
HP Chromebook 11A-NB0001NO
HP Chromebook 11A-NB0500NA
HP Chromebook 11A-NB0500SA
HP Chromebook 14A G5
HP Chromebook 14-CA004NF
HP Chromebook 14-CA051ND
HP Chromebook 14-CA091WM
HP Chromebook X360 11 G1 EDUCATION Edition
HP Chromebook X360 11-AE101ND
HP Chromebook 11 G6
HP Chromebook 11 G6 EE
HP Chromebook 11 G7
HP Chromebook 11 G7 EE
HP Chromebook 11A G6
HP Chromebook 14 G5
HP Chromebook X360 11 G1
HP Chromebook X360 11 G1 EE
