Batteri til 0B110-00550100, 10.8V, 36Wh/3200mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 36Wh/3200mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS A31N1730 10.8V 36Wh/3200mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 0B110-00550100, 10.8V, 36Wh/3200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 36Wh/3200mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS A31N1730 10.8V 36Wh/3200mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
