699Kr
908Kr
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Bosch 0702300924 24V 3000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 24V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Bosch 0702300924 24V 3000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
