Batteri til Sony NP-FC11, 3.7V, 1100mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 68274381119652 |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FC10 3.7V 1100mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Sony NP-FC11, 3.7V, 1100mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 68274381119652 |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FC10 3.7V 1100mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony Cyber-Shot DSC-F77
Sony Cyber-Shot DSC-F77A
Sony Cyber-Shot DSC-FX77
Sony Cyber-Shot DSC-P10
Sony Cyber-Shot DSC-P10L
Sony Cyber-Shot DSC-P10S
Sony Cyber-Shot DSC-P12
Sony Cyber-Shot DSC-P2
Sony Cyber-Shot DSC-P3
Sony Cyber-Shot DSC-P5
Sony Cyber-Shot DSC-P7
Sony Cyber-Shot DSC-P8
Sony Cyber-Shot DSC-P8L
Sony Cyber-Shot DSC-P8R
Sony Cyber-Shot DSC-P8S
Sony Cyber-Shot DSC-P9
Sony Cyber-Shot DSC-V1


