Batteri til Sony NP-FC11, 3.7V, 1100mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FC10 3.7V 1100mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Sony NP-FC11, 3.7V, 1100mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1100mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FC10 3.7V 1100mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Sony Cyber-Shot DSC-F77
Sony Cyber-Shot DSC-F77A
Sony Cyber-Shot DSC-FX77
Sony Cyber-Shot DSC-P10
Sony Cyber-Shot DSC-P10L
Sony Cyber-Shot DSC-P10S
Sony Cyber-Shot DSC-P12
Sony Cyber-Shot DSC-P2
Sony Cyber-Shot DSC-P3
Sony Cyber-Shot DSC-P5
Sony Cyber-Shot DSC-P7
Sony Cyber-Shot DSC-P8
Sony Cyber-Shot DSC-P8L
Sony Cyber-Shot DSC-P8R
Sony Cyber-Shot DSC-P8S
Sony Cyber-Shot DSC-P9
Sony Cyber-Shot DSC-V1


