Batteri til Samsung NP-700z, 14.8V, 80Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 80Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBZN8NP 14.8V 80Wh |
477 Kr 620Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Samsung NP-700z, 14.8V, 80Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 80Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBZN8NP 14.8V 80Wh |
477 Kr 620Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
