Batteri til Samsung 530U3B, 7.4V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBYN4AB 7.4V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung 530U3B, 7.4V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBYN4AB 7.4V 45Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung 530U3
Samsung 530U3C-A06
Samsung 535U3C-A02
Samsung NP530U3B-A02
Samsung NP530U3C-A02
Samsung NP530U3C-A05
Samsung NP532U3C
Samsung NP535U3C
Samsung NP535U3C-A03DE
Samsung 530U
Samsung 530U3B
Samsung 530U3C
Samsung 532U
Samsung 532U3C
Samsung 535U
Samsung 535U3C
Samsung 540U
Samsung 540U3C
Samsung NP530U3B
Samsung NP530U3BI
Samsung NP530U3C
Samsung NP540U3C
Samsung NP535U4C
