Batteri til SQU-1904, 11.49V, 4070mAh/46.76Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.49V |
| Kapasitet | 4070mAh/46.76Wh |
| Merke | Batteri til Thunderobot GIGABYTE |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SQU-1904 11.49V 4070mAh/46.76Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til SQU-1904, 11.49V, 4070mAh/46.76Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.49V |
| Kapasitet | 4070mAh/46.76Wh |
| Merke | Batteri til Thunderobot GIGABYTE |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | SQU-1904 11.49V 4070mAh/46.76Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
