Batteri til SB11E40211, 15.52V, 62Wh/3995mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.52V |
| Kapasitet | 62Wh/3995mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo L21M3PD5 15.52V 62Wh/3995mAh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til SB11E40211, 15.52V, 62Wh/3995mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.52V |
| Kapasitet | 62Wh/3995mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Lenovo L21M3PD5 15.52V 62Wh/3995mAh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
