Batteri til Panasonic EZ7411LA1J, 3.6V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Panasonic EY9L10B 3.6V 2000mAh |
219 Kr 284Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Panasonic EZ7411LA1J, 3.6V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Panasonic EY9L10B 3.6V 2000mAh |
219 Kr 284Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
