Batteri til National EZ7411, 3.6V, 2000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic EY9L10B 3.6V 2000mAh |
219 Kr 284Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til National EZ7411, 3.6V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic EY9L10B 3.6V 2000mAh |
219 Kr 284Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
