Batteri til Panasonic EY9086B, 9.6V, 3300mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic EY9086 9.6V 3300mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic EY9086B, 9.6V, 3300mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic EY9086 9.6V 3300mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
National EZ6181
National EZ6481
National EZ6482
National EZ6482HKH
National EZ6482HKH-B
National EZ6482X
National EZ6482X-B
National EZ6581
National EZ6582
National EZ6582HKH
National EZ6582X
National EZ6582X-B
National EZ6780
National EZ6780X
National EZT184C15K
Panasonic EY6181CQK
Panasonic EY6181CRKW
Panasonic EY6181EQKW
Panasonic EY6188CRKW
Panasonic EY6780
Panasonic EZ6481
Panasonic EZ6482HKH-B
Panasonic EZ6482X
Panasonic EZ6582
Panasonic EZ6582HKH
