Batteri til National EZ6582X, 9.6V, 3300mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Panasonic EY9086 9.6V 3300mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til National EZ6582X, 9.6V, 3300mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Verktøy Panasonic |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Panasonic EY9086 9.6V 3300mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Erstatter bl.a. følgende :
Batteri Kan brukes til følgende modeller :
-
National EZ6181
National EZ6481
National EZ6482
National EZ6482HKH
National EZ6482HKH-B
National EZ6482X
National EZ6482X-B
National EZ6581
National EZ6582
National EZ6582HKH
National EZ6582X
National EZ6582X-B
National EZ6780
National EZ6780X
National EZT184C15K
Panasonic EY6181CQK
Panasonic EY6181CRKW
Panasonic EY6181EQKW
Panasonic EY6188CRKW
Panasonic EY6780
Panasonic EZ6481
Panasonic EZ6482HKH-B
Panasonic EZ6482X
Panasonic EZ6582
Panasonic EZ6582HKH
