Batteri til Panasonic DMC-G6-W, 7.2V, 1700mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLC12 7.2V 1700mAh 2 Batteri |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Panasonic DMC-G6-W, 7.2V, 1700mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1700mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic DMW-BLC12 7.2V 1700mAh 2 Batteri |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Panasonic DMC-FZH1
Panasonic DMC-G6-W
Panasonic DMC-G6W-K
Panasonic DMC-G6W-W
Panasonic DMC-G8-K
Panasonic DMC-GH2-K
Panasonic DMC-GH2K-K
Panasonic DMC-GH2-S
Panasonic G5
Panasonic GX8
Panasonic Lumix DMC-FZ200
Panasonic Lumix DMC-FZ200GK
Panasonic Lumix DMC-FZ200K
Panasonic Lumix DMC-G5K
Panasonic Lumix DMC-G6
Panasonic Lumix DMC-G6KK
Panasonic Lumix DMC-G7
Panasonic Lumix DMC-G7HK
Panasonic Lumix DMC-G81
Panasonic Lumix DMC-GH2
Panasonic Lumix DMC-GH2GK
Panasonic Lumix DMC-GH2H
Panasonic Lumix DMC-GH2HGK
Panasonic Lumix DMC-GH2HK
Panasonic Lumix DMC-GH2HS
Panasonic Lumix DMC-GH2K
Panasonic Lumix DMC-GH2KGK
Panasonic Lumix DMC-GH2KK
Panasonic Lumix DMC-GH2KS
Panasonic Lumix DMC-GH2S
Panasonic Lumix DMC-GX8
Panasonic Lumix DMC-GX8KBODY
Panasonic Lumix DMC-FZ-2000
Panasonic Lumix DMC-FZ300
Panasonic Lumix DMC-FZ1000
Panasonic Lumix DMC-FZ1000 II
Panasonic Lumix DMC-FZ1000II
Panasonic Lumix DMC-FZ2000
Panasonic Lumix DMC-FZ2500
Panasonic Lumix DMC-G5
Panasonic Lumix DMC-G85
Panasonic Lumix DC-G95
Panasonic Lumix DC-G95MK


