Batteri til Panasonic CGA-S004, 3.7V, 1500mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CGA-S004 3.7V 1500mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic CGA-S004, 3.7V, 1500mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CGA-S004 3.7V 1500mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic LUMIX DMC-FX2EG-S
Panasonic LUMIX DMC-FX7A
Panasonic LUMIX DMC-FX7B
Panasonic LUMIX DMC-FX7EG-K
Panasonic LUMIX DMC-FX7EG-R
Panasonic LUMIX DMC-FX7K
Panasonic LUMIX DMC-FX7R
Panasonic LUMIX DMC-FX7S
Panasonic LUMIX DMC-FX7T
Panasonic LUMIX DMC-FX7W
Panasonic DMC-FX2B
Panasonic DMC-FX2EBS
Panasonic DMC-FX2EG-S
Panasonic DMC-FX2S
Panasonic DMC-FX7
Panasonic DMC-FX7A
Panasonic DMC-FX7B
Panasonic DMC-FX7EBS
Panasonic DMC-FX7EG
Panasonic DMC-FX7EG-A
Panasonic DMC-FX7EG-K
Panasonic DMC-FX7EG-R
Panasonic DMC-FX7EG-S
Panasonic DMC-FX7EG-T
Panasonic DMC-FX7K
Panasonic DMC-FX7R
Panasonic DMC-FX7S
Panasonic DMC-FX7T
Panasonic DMC-FX7W
Panasonic Lumix DMC-FX2
Panasonic Lumix DMC-FX7


