Batteri til Panasonic CF-VZSUOPW, 11.1V, 4200mAh/46Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4200mAh/46Wh |
| Gtin | 68062752111098 |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU0PW 11.1V 4200mAh/46Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Panasonic CF-VZSUOPW, 11.1V, 4200mAh/46Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4200mAh/46Wh |
| Gtin | 68062752111098 |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU0PW 11.1V 4200mAh/46Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Panasonic Toughbook CF-54
Panasonic Toughbook CF-54 MK1
Panasonic Toughbook CF-54 MK2
Panasonic Toughbook CF-54 MK3
Panasonic Toughbook 54 Gloved Multi Touch
Panasonic Toughbook 54
Panasonic Toughbook 54 Lite
Panasonic Toughbook 54 Performance
Panasonic Toughbook 54 Prime
Panasonic Toughbook CF-54F9001KM
Panasonic Toughbook CF-54G2999VM
Panasonic Toughbook CF-54F0961NE
Panasonic Toughbook 54F0961VM
Panasonic Toughbook 54A0005CM
Panasonic Toughbook 54D2912VM
Panasonic Toughbook 54D0005KM
