Batteri til Panasonic CF-VZSUOGW, 11.1V, 4200mAh/46Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4200mAh/46Wh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU0PW 11.1V 4200mAh/46Wh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Panasonic CF-VZSUOGW, 11.1V, 4200mAh/46Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4200mAh/46Wh |
| Merke | Batteri til Panasonic |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Panasonic CF-VZSU0PW 11.1V 4200mAh/46Wh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Panasonic Toughbook CF-54
Panasonic Toughbook CF-54 MK1
Panasonic Toughbook CF-54 MK2
Panasonic Toughbook CF-54 MK3
Panasonic Toughbook 54 Gloved Multi Touch
Panasonic Toughbook 54
Panasonic Toughbook 54 Lite
Panasonic Toughbook 54 Performance
Panasonic Toughbook 54 Prime
Panasonic Toughbook CF-54F9001KM
Panasonic Toughbook CF-54G2999VM
Panasonic Toughbook CF-54F0961NE
Panasonic Toughbook 54F0961VM
Panasonic Toughbook 54A0005CM
Panasonic Toughbook 54D2912VM
Panasonic Toughbook 54D0005KM
