Batteri til Olympus DS-5000, 2.4V, 900mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 2.4V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Olympus BR-402 2.4V 900mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Olympus DS-5000, 2.4V, 900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 2.4V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Olympus BR-402 2.4V 900mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
