Batteri til Olympus DS-3300, 2.4V, 900mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 2.4V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus BR-402 2.4V 900mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Olympus DS-3300, 2.4V, 900mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 2.4V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Merke | Batteri til Olympus |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Olympus BR-402 2.4V 900mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
